Alergen okladkaGenów nie oszukasz. Po rodzicach, oprócz zamiłowania do muzyki, odziedziczyć można również skłonność do alergii. A co, jeśli ten problem cywilizacyjny może symbolizować coś dobrego?Kwartet z Krakowa bawi się w swojej etykietkami muzycznych stylów, żongluje rockiem, popem i radosnym punkiem.  Debiutancki album przynosi 14 potencjalnych przebojów - utworów prostych, acz melodyjnych i różnorodnych. Świetne riffy, ciekawe rozwiązania w sekcji rytmicznej - ukłony dla chłopaków, są świetnymi instrumentalistami. Raczą słuchaczy całą paletą nastrojów - od mocnego, amerykańskiego grania ("Twoja gra", "Nie musisz się bać") przez ciepły rock ("Niebieski wiatr", "Gdy umiera muzyka"), po niemal nostalgiczne ballady ("Miłość jest banałem").Nie dziwi wybór na single "Kiedy odejdziesz", "Razem z nami" czy przebojowa "Gorąca krew". Można się wzbraniać, ale po kilku przesłuchaniach samemu śpiewa się teksty. A teksty również są różnorodne - od radości życia, przez problemy i prozę codzienności po uczucia. Ale największą zaletą tego krążka są melodie, które dzięki świetnej produkcji brzmią przestrzennie i dynamicznie. Cieszą dodatki i smaczki, jak np. saksofon ("Na przystanku"), smyki i klawisze. To pokazuje elastyczność i pomysłowość twórców. Ten materiał ma ogromny potencjał koncertowy (czego liczne wyróżnienia i występy festiwalowe są zresztą doskonałym potwierdzeniem).Alergen uczula. Ale tak jak w medycynie, tak i w muzyce, najlepszych odczulaniem jest kontakt z alergenem. W tym wypadku - słuchanie. Bo naprawdę jest czego i warto tego grania słuchać.
  https://soundcloud.com/flash-entertainment-pm/alergen-goraca-krew-low-quality

  Miniaturka

  21 lutego odbyła się gala wręczenia nagród BRIT Awards 2012. Dwie statuetki, w tym najważniejszą, bo za album roku, otrzymała Adele. Tą samą ilość nagród odebrał brytyjski debiutant, Ed Sheeran. Adele dopiero

  Miniaturka

  23 lutego (czwartek) odbędzie się jedno z ważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce - Gala VIVA Comet! Już za kilka godzin dowiecie się czy artyści na których głosowaliście otrzymają zasłużone nagrody.

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4602054
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.