Reklama

  Tabba i Mezo Team - nieoficjalny hymn EURO 2012

  Miniaturka

  Internauci wiedzą, co dobre - singiel Tabba z MEZOteam’em "To Już Czas" na YouTube obejrzało już prawie 400 tysięcy osób, a wiele z nich okrzyknęło kawałek hymnem Euro 2012! Tytuł jest nieoficjalny, ale przyznany przez słuchaczy, więc na pewno bardzo ucieszył Tabba, który po raz pierwszy stworzył kawałek pod swoim pseudonimem.

  Ten ceniony producent i kompozytor, współpracował dotychczas m.in. z Sylwią Grzeszczak, Patricią Kazadi, Mezo czy Markiem Kościkiewiczem. Po kilkunastu latach pracy z różnymi artystami i dziesiątkach wyprodukowanych hitów, Tabb w końcu zdecydował się firmować piosenkę swoim pseudonimem - jest autorem muzyki, słów i oczywiście producentem.

  Zdjęcie

   Do udziału w nagraniu zaprosił swojego przyjaciela Jacka "Mezo" Mejera i jego fantastyczną drużynę z programu "Bitwa na Głosy". "Nie mogłem sobie wyobrazić lepszych wokalistów do tego numeru - to niesamowity, bardzo zgrany zespół, pełen pasji i przede wszystkim genialnie śpiewający. Wnieśli bardzo wiele do tej piosenki - bez nich to nie byłby tak udany numer! Trzymam za nich kciuki w "Bitwie na Głosy" - po pierwszym występie są moimi zdecydowanymi faworytami!."

  Żródło: netfan.pl

   

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4602078
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.