DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Newsy na FaceBook

 

Sugerując się Waszymi opiniami postanowiliśmy wszelkie newsy umieszczać od teraz na naszym FP, umożliwi to lepszą propagację docierania informacji do naszych czytelników. Na portalu DJ WORLD będziemy zamieszczać rzeczy archiwalne o istotnym znaczeniu oraz duże artykuły. Zapraszamy do polubienia naszego FP i bycia na bieżąco z nowościami ze świata muzyki i nie tylko :)

Czytaj więcej...

ALERGEN-RECENZJA PŁYTY

Alergen okladkaGenów nie oszukasz. Po rodzicach, oprócz zamiłowania do muzyki, odziedziczyć można również skłonność do alergii. A co, jeśli ten problem cywilizacyjny może symbolizować coś dobrego?Kwartet z Krakowa bawi się w swojej etykietkami muzycznych stylów, żongluje rockiem, popem i radosnym punkiem.  Debiutancki album przynosi 14 potencjalnych przebojów - utworów prostych, acz melodyjnych i różnorodnych. Świetne riffy, ciekawe rozwiązania w sekcji rytmicznej - ukłony dla chłopaków, są świetnymi instrumentalistami. Raczą słuchaczy całą paletą nastrojów - od mocnego, amerykańskiego grania ("Twoja gra", "Nie musisz się bać") przez ciepły rock ("Niebieski wiatr", "Gdy umiera muzyka"), po niemal nostalgiczne ballady ("Miłość jest banałem").Nie dziwi wybór na single "Kiedy odejdziesz", "Razem z nami" czy przebojowa "Gorąca krew". Można się wzbraniać, ale po kilku przesłuchaniach samemu śpiewa się teksty. A teksty również są różnorodne - od radości życia, przez problemy i prozę codzienności po uczucia. Ale największą zaletą tego krążka są melodie, które dzięki świetnej produkcji brzmią przestrzennie i dynamicznie. Cieszą dodatki i smaczki, jak np. saksofon ("Na przystanku"), smyki i klawisze. To pokazuje elastyczność i pomysłowość twórców. Ten materiał ma ogromny potencjał koncertowy (czego liczne wyróżnienia i występy festiwalowe są zresztą doskonałym potwierdzeniem).Alergen uczula. Ale tak jak w medycynie, tak i w muzyce, najlepszych odczulaniem jest kontakt z alergenem. W tym wypadku - słuchanie. Bo naprawdę jest czego i warto tego grania słuchać.
https://soundcloud.com/flash-entertainment-pm/alergen-goraca-krew-low-quality

Już w czwartek Gala VIVA Comet!

Miniaturka

23 lutego (czwartek) odbędzie się jedno z ważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce - Gala VIVA Comet! Już za kilka godzin dowiecie się czy artyści na których głosowaliście otrzymają zasłużone nagrody.

Czytaj więcej...

Alicia Keys przedstawia "The Amazing Spider-Man 2"

MiniaturkaWielkimi krokami zbliża się premiera zarówno filmu o słynnym Spidermanie, jak i pochodzącej z niego ścieżki dźwiękowej zatytułowanej „The Amazing Spider-Man 2 (Niesamowity Spider-Man 2)”.

Czytaj więcej...

Statuetki Brit Awards 2012 rozdane!

Miniaturka

21 lutego odbyła się gala wręczenia nagród BRIT Awards 2012. Dwie statuetki, w tym najważniejszą, bo za album roku, otrzymała Adele. Tą samą ilość nagród odebrał brytyjski debiutant, Ed Sheeran. Adele dopiero

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Gramofony News