DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Alicia Keys przedstawia "The Amazing Spider-Man 2"

MiniaturkaWielkimi krokami zbliża się premiera zarówno filmu o słynnym Spidermanie, jak i pochodzącej z niego ścieżki dźwiękowej zatytułowanej „The Amazing Spider-Man 2 (Niesamowity Spider-Man 2)”.

Czytaj więcej...

Już w czwartek Gala VIVA Comet!

Miniaturka

23 lutego (czwartek) odbędzie się jedno z ważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce - Gala VIVA Comet! Już za kilka godzin dowiecie się czy artyści na których głosowaliście otrzymają zasłużone nagrody.

Czytaj więcej...

Zremiksowany Renaissance Man

Miniaturka

Duet Renaissance Man zapowiedział wydanie albumu z remiksami, na którym znajdą się interpretacje autorstwa m.in. Matthew Herberta, WhoMadeWho oraz Paula Woolforda.

Czytaj więcej...

Statuetki Brit Awards 2012 rozdane!

Miniaturka

21 lutego odbyła się gala wręczenia nagród BRIT Awards 2012. Dwie statuetki, w tym najważniejszą, bo za album roku, otrzymała Adele. Tą samą ilość nagród odebrał brytyjski debiutant, Ed Sheeran. Adele dopiero

Czytaj więcej...

17 nominacji IDMA dla Armada Music!

Miniaturka

1 lutego 2012. w Amsterdamie Holenderska wytwórnia Armada Music otrzymała 17 nominacji do prestiżowych nagród International

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Gramofony News