Nowy singiel Margaret na Sopot Top Trendy

MiniaturkaMłoda, utalentowana i z pomysłem na siebie! Zawsze kreatywnie podchodzi do życia. Oprócz muzyki jej wielką pasją jest moda. Prowadzi bloga, projektuje, komponuje piosenki.

Margaret już 26 maja zaprezentuje swój najnowszy singiel "Thank You Very Much" podczas Sopot Top Trendy 2012. Muzyka towarzyszyła Margaret od najmłodszych lat. W dzieciństwie uczyła się gry na saksofonie oraz brała lekcje śpiewu. Gdy przyszedł czas na dokonanie wyboru: granie czy śpiewanie, wybrała to, co jej sercu jest najbliższe - czyli śpiew.

Zdjęcie

W liceum miała swój zespół, dla którego komponowała pierwsze piosenki. Później los spowodował, że trafiła do Warszawy. Dojrzewała artystycznie, zdobywała muzyczne doświadczenie, aż w końcu uświadomiła sobie, że sam dźwięk i mnóstwo ozdobników nie są w utworze najistotniejsze. Zaczęła myśleć o tekstach i emocjach, które niesie muzyka. Jej idole to India Arie, Kate B, Beyonce, Rita Ora, Rihanna i Eliza Dolittle.

Piosenka "Thank You Very Much" to efekt muzycznego flirtu wokalistki z muzykami spoza Polski. "Tworzenie tej piosenki zaczęło się od ułożenia melodii, którą skomponowaliśmy w Polsce. Później wysłaliśmy ją do zaprzyjaźnionych z nami muzyków w Szwecji i to tam podczas kolejnych spotkań powstał cały utwór. Nie pisaliśmy tej piosenki konkretnie z myślą o jakimś konkursie lub festiwalu. Chcieliśmy zrobić fajne, popowe nagranie, które mogłoby być grane w radiu. Na początku nikt z nas nie chciał go nigdzie wysyłać. Historia powstania tego nagrania wiąże się z naszą wielką miłością do muzyki", mówi Margaret w wywiadzie dla RMF FM.

Źródło: netfan.pl